Povinně zveřejňované informace

 

Ochrana osobních údajů

Na této stránce se dozvíte vše o zpracování osobních údajů, které realizujeme, včetně podrobností o Vašich právech a o způsobu, jak je uplatnit. Bližší informace o jednotlivých zpracováních, o Vašich právech a o způsobech jejich uplatnění naleznete pod odkazy – označeními jednotlivých zpracování osobních údajů. 

 1. Osobní údaje o zaměstnancích 
 2. Dodavatelé, příp. údaje o jejich zástupcích
 3. Údaje o klientech, příp. údaje o jejich zástupcích

 

Základní charakteristika zpracování

 1. Osobní údaje o zaměstnancích – zpracování osobních údajů zaměstnanců pro plnění právních povinností zaměstnavatele (realizaci pracovního závazku) a pro uplatnění a ochranu práv a právních zájmů zaměstnavatele.

  Komplexní informace o zpracování jsou dostupné ZDE

 2. Dodavatelé, příp. údaje o jejich zástupcích - zpracování osobních údajů obchodních partnerů společnosti, příp. zpracování údajů zástupců dodavatele pro plnění smluvních a právních povinností společnosti (realizaci smluvního vztahu) a pro uplatnění a ochranu práv a právních zájmů společnosti.

  Komplexní informace o zpracování jsou dostupné ZDE
   
 3. Údaje o klientech, příp. údaje o jejich zástupcích – zpracování osobních údajů zákazníka za účelem plnění smlouvy se zákazníkem, příp. zpracování údajů zástupců zákazníka (např. kontaktních osob) za účelem plnění smlouvy se zákazníkem. 

  Komplexní informace o zpracování jsou dostupné ZDE.