Vasil Bobela

Zakladatel family office bpd partners.

Inženýr ekonomie se zkušeností s řízením velké firmy. Působil jako finanční i generální ředitel ve společnosti Czech Coal. Je manažer se střízlivým, konzervativním a realistickým přístupem k řízení projektů. Family office BPD partners je pro Vasila Bobelu zárukou kvalitní správy majetku skupiny. Udržení jeho hodnoty, investice do rozvoje a celková strategie family office jsou dlouhodobým cílem a starostí odpovědného správce. Tradice správy rodinného majetku, který přechází z generace na generaci s odpovědností k jeho celistvosti a udržitelnosti, je cílem, jehož by rád dosáhl.

V mládí aktivní sportovec dnes hraje fotbal, lyžuje a jezdí na kole jen rekreačně. Čas, který dříve trávil při tréninku, mu zbyl na cestování po zajímavých místech celého světa. Hory, příroda, ale také památky a kultura minulých i současných civilizací, to jsou cíle jeho cest, ze kterých se vrací s připraveným plánem na cestu další.

Podporuje neziskové projekty, ke kterým má osobní vztah a ve kterých zná příjemce svých darů. Jedním z nich je i Post Bellum.

Zpět